Taşımacılık Ağımız

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., nihai ürün, hammadde, yarı mamül ve ara mamüllerin komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. Börü’ nün taşımacılık stratejisi ürünlerinizin istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin, doğru zamanda, doğru müşteriyle paylaşılması üzerine kuruludur. Börü eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosu ile ürünlerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile güvenli minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, demiryolu taşıma, kombine taşıma, araç taşıma, limanlardan kuru yük taşıma, rulo ve levha sac taşıma, teminatlı araç lojistiği, akaryakıt (ADR) ve likit gaz lojistiği, damperli araç taşımaları ve sigorta hizmetleri sunmaktadır.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerine en başarılı şekilde hizmet vermektedir. Gerek seçkin tedarikçi ve acente ağı, gerekse yurt dışı şirketleriyle sektörüne lider olmaya aday bir lojistik hizmet sağlayıcı olan Börü, bu gün komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Akbörü Global Lojistik Karayolu Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı
Akbörü Global Lojistik Havayolu Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Akbörü Global Lojistik Denizyolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığıu
Akbörü Global Lojistik Demiryolu Taşımacılığı
Demiryolu Taşımacılığı
Akbörü Global Lojistik Ağır Nakliye Taşımacılığı
Ağır Nakliye Taşımacılığı
Akbörü Global Lojistik İnşaat ve Proje Taşımacılığı
İnşaat ve Proje
Akbörü Global Lojistik Rulo Sac Taşımacılığı
Rulo Sac Taşımacılığı
Frigorifik Yük Taşımacılığı
Frigorifik Yük Taşımacılığı
Araç-Taşıma-2
Araç Taşımacılığı
Yurtiçi Yük Taşmacılığı
Yurtiçi Taşımacılık
Yurtdışı Yük Taşımacılığı
Yurtdışı Taşımacılık
Yurtiçi ve Yurtdışı Nakliye Sigortası
Nakliye Sigortası
Güvenilir
Zamanında
Ulaşılabilir